VIVERE ULTRAS forum: I colori ci dividono, la mentalità ci unisce! (dal 23/01/04)

BBB best pictures

« Older   Newer »
  Share  
Legantus
view post Posted on 11/3/2006, 01:51     +1   -1





image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
 
Top
Rambrewery
view post Posted on 11/3/2006, 20:11     +1   -1




la pezza dynamo ricorda molto CASTEDDU dei cagliaritani
 
Top
Salinas
view post Posted on 11/3/2006, 20:15     +1   -1




Con i cazzi la whole car!!!!!!!!!!!!

RISPETTO!
 
Top
roddy moreno
view post Posted on 13/3/2006, 23:57     +1   -1




>scusa il puntiglio salinas
a me sembra piu un end2end ...essendo che non copre totalmente la carrozza.. un saluto a tutto i distruttori di yard...
wink.gif..

Edited by roddy moreno - 13/3/2006, 23:58
 
Top
croato
view post Posted on 21/5/2006, 18:18     +1   -1




image
:*battimani*: :*battimani*: :*battimani*: :*battimani*:
pozdrav iz dalmacije.
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 21/5/2006, 19:26     +1   -1




BBB dobro odradjena sezona ali na proslavi titule protiv hajduka smesno navijanje u najmanju ruku.Lider je imao solisticki koncert!
 
Top
CelticFan
view post Posted on 23/5/2006, 01:07     +1   -1




Peccato che non fossi ancora "in età" quando avete giocato con l'Atalanta...
 
Top
AG 98
view post Posted on 23/5/2006, 07:33     +1   -1




boh, mi pare che anche contro l'Atalanta anni fa loro di Zagreb hanno fatto un bel figura sia in casa sia in trasferta.
 
Top
croato
view post Posted on 23/5/2006, 11:13     +1   -1




neka njih i lidera i njihovih pisama, toliko su pokupili nasih pisama ove godine da to samo njima kretenima nije jasno...a teka ona zagreb je metropola, vi ste ku...c :woot: :*ditomedio*:
NAPOLI :*battimani*:

SALUTE TUTTI VANDALI IN YARD....
HC PER SEMPRE..
 
Top
AG 98
view post Posted on 23/5/2006, 11:31     +1   -1




QUOTE
neka njih i lidera i njihovih pisama, toliko su pokupili nasih pisama ove godine da to samo njima kretenima nije jasno...a teka ona zagreb je metropola, vi ste ku...c

ben detto :wacko:
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 23/5/2006, 16:40     +1   -1




Ma mene oni mnogo podesecaju na cigane kad ide klubu ima ih pun kurac a kad lose stoje smeh.Samo mi nije jasno na osnovu cega ona setalica gde vas prozivaju da ste cetnici?Mislim da li je to neki konkretan povod u pitanju ili cisto onako?
 
Top
Maratona_boy
view post Posted on 23/5/2006, 18:02     +1   -1




spettacolari.....
 
Top
croato
view post Posted on 24/5/2006, 11:48     +1   -1




pa uvik su bili opsjednuti tim njihovim velikim hrvatstvom, svako ozbiljan i sa realnim stavom zna da mi nemamo veze nikakve sa cetnicima, srbijom ili jugom, samo uvik su bili ljubomorni nas, nasu povijest i to sta je torca sve radila po bivsoj jugi di je dosla....a njih tu nije bilo, zagreb je bija gostovanje ka sta je sada nama varazdin pa moraju licit negdi taj kompleks a nemaju di nego kao na hrvatstvu..seren se ja i na hrvate i srbe i te nacionalne spike, jos oni setalicu na svojoj proslavi posvete nama a ne svom klubu, jadno..slazem se da su kao cigani jer i jesu cigani, to sta su dosta organizirani mene puno ne zadivljuje, vise volin spontane akcije, naravno nekog reda ipak mora biti.al veliki hrvati zaboravljaju odakle im to "sveto" ime i sta uopce simbolizira....eto toliko......
ne volin ni vas, ni delije al mogu sa svakim normalno komunicirat ako je covik normalan, i sa purgerom, iman kolega i u bg i zg....
mi ode jos vicemo njima, ubise vas grobari(svicarska, koja sramota plus ono 1990 cime se dicu a popusili na svom terenu)....zalosno...
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 24/5/2006, 15:20     +1   -1




Pa normalno da se se negotivimo mnogo toga utice na to, istorija i tako dalje.Samo recimo ja torcidu postujem zbog mnogo toga dok bbb ne.
 
Top
croato
view post Posted on 25/5/2006, 08:33     +1   -1




a cujes, ja neman sad kontra tebe nista, ti vices ubi ustasu ja vicen ubi srbina kada igramo, to je nebitno i to je takav dir,navijacki...mislim po meni mi necemo tako skoro biti sta je bila torca prije 20, 15 godina, sjevernjacka kultura pocinje nametat svoje pa tako i u navijanju...al gledaj, iako si ti srbin ja dalmatinac nemora odma to ici u neku mrznju i tako, medu svima ima pravih ljudi a i smeca, to je tako...a vidis, dans bas svi se dive i stuju te prkane purgerske jer njihov marketing i reklama ocito imaju uspjeha.....jadno.
 
Top
63 replies since 11/3/2006, 01:51   3760 views
  Share