VIVERE ULTRAS forum: I colori ci dividono, la mentalità ci unisce! (dal 23/01/04)

BBB best pictures

« Older   Newer »
  Share  
Dinamo Zagreb
view post Posted on 27/5/2006, 14:01     +1   -1




prva ekipa ? :lol: to su klinci gastosi pa poglej si film i poglej si film iz beograda sa PARTIZAN-ZAGREB pa mi reci dali prepoznajes nekog gastosa ili iz prve ekipe
prva ekipa ti je bila u beogradu pa ste dobili po picki i letili kroz pionir ajde daj pisi ozbiljno ovako nema smisla
bitno dalije oteta il kupljena?ako je kupljena sto je pokazuje kakvI stE jelda,al dobro to je djir vas mladih pa se kurcit

mi smo ukrali u bergamu njihovu zastavu nekog tzv navijackog kluba pa se ne kurcimo kao vi sa kupljenom zastavom i slikali se pred ajfel tornjom, Boze jel je ovo sala ili,znas da pariz ima 10.000.000 ljudi i koliko ducana sa zastavama

image
evo nase slike najveci transparent .poglej malo nase zastave,ovako velik trans niko u jugi nije imao
image


http://www.badblueboys.hr/slike/thumbnails.php?album=317


bolje orkestar nego da svako pjeva sta hoce
dobivam ovdje pp od talijana kako idu na nase tekme..
image
ljubomorni ste to je

BBB sami sebe financiraju

prva ekipa
image
eto rezultata
image

o nama se na veliko prica i zna jer smo ostavili trag u bergamu i milanu

 
Top
Maratona_boy
view post Posted on 27/5/2006, 14:02     +1   -1




che curva....

dinamo zagreb, come numeri?siete tutti cat c, o avete anche ultras tra le vostre file?
 
Top
unico grande amore!
view post Posted on 27/5/2006, 14:40     +1   -1




dobar dan!!! vidim bas ste se raspisali...... ok, ok ali neko jos mi nije odgovorio na neka pitanja... pa evo mozda zaboravio...
1.Gde vide na listi 20.000 posecenost..?
2.Koliko je bilo ljudi bilo tada kad je ova posecenost veca za 252%
3.Na koju pijaci ima vise dinamovih zastava BG ili Par.. ( necu vise da komentarisem oko zastave posto vidim ne mozes da se pomiris da je pala) ok.. misli sta hoces...
4. Kad ces da izbacis sliku sa partizanovom zastavu posto si rekao da ces da se slikas kad kupis...
i ne hvalim se sa zastavom na atalantinom temu vec na bbb je pokazujem tebi da je vidis za posednji put .. i osim na nasem forumu nije izbacena na drugi do sad mislim da ovde pricamo o nama i vama ne interesuje me sta ste nekome ukrali to objasnuj njima mene ne interesuje to ....

i ovo sam zaboravio gde vidis onog lika sto se bije na drugoj slici u prvoj ekipi... po tvome ako ga nema na slici nije u prvoj ekipi.. hehehe...
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 27/5/2006, 15:05     +1   -1




Decko je smesan kao bioskop i svako ko je ikada pratio scenu zna kako se dolazilo i prolazilo kroz zg od strane bgd grupa.Nekad je opasnije bilo ici u ns.
Sto se tice svice zna se da ste tamo isli organizovano i da su gastosi ubili jednog vaseg tako da nemamo o cemu da pricamo.A za sve ovo jedan klip iz zg da se vidi sta su incidenti.
Sto se tice ovog trtans pao je i tacka,to te boli i mene bi da je obrnuto....

http://rapidshare.de/files/16829418/grobar...agrebu.wmv.html
 
Top
Dinamo Zagreb
view post Posted on 27/5/2006, 15:32     +1   -1




QUOTE (unico grande amore! @ 27/5/2006, 15:40)
dobar dan!!! vidim bas ste se raspisali...... ok, ok ali neko jos mi nije odgovorio na neka pitanja... pa evo mozda zaboravio...
1.Gde vide na listi 20.000 posecenost..?
2.Koliko je bilo ljudi bilo tada kad je ova posecenost veca za 252%
3.Na koju pijaci ima vise dinamovih zastava BG ili Par.. ( necu vise da komentarisem oko zastave posto vidim ne mozes da se pomiris da je pala) ok.. misli sta hoces...
4. Kad ces da izbacis sliku sa partizanovom zastavu posto si rekao da ces da se slikas kad kupis...
i ne hvalim se sa zastavom na atalantinom temu vec na bbb je pokazujem tebi da je vidis za posednji put .. i osim na nasem forumu nije izbacena na drugi do sad mislim da ovde pricamo o nama i vama ne interesuje me sta ste nekome ukrali to objasnuj njima mene ne interesuje to ....

i ovo sam zaboravio gde vidis onog lika sto se bije na drugoj slici u prvoj ekipi... po tvome ako ga nema na slici nije u prvoj ekipi.. hehehe...

za 20 000 sam se zajebavao ali ocu rec da nas ima za razliku od vaseg juga sto zjapi prazan
tip sto udara vaseg moze bit i druga ekipa sto je jos gore po vas ako je u beogradu :rolleyes: ima slike ovih pa je taj sto udara u busu na BBB linku
daj ovaj sa pariza je humor svega ti :D pa sa koje tekme je pala ta zastava da nije dinamo-hajduk odigrane u lyonu :huh: zastava pala? :lol: :lol:
poglej si tu zastavicu i poglej si prave zastave na maximiru pa vidi jeli ova sa pijace ili su one ;)

svaka cast na videu i trganju reklama hahaha legende ste a MILICIJA i JNA vam to dozvoljava,nemoj vise stavljati ispada sve smjesnije,znas li da se to trganje reklama u zapadnoj evropi ne moze desiti jer policija odma nastupa ali ne i komunisticka milicija ;)
AJDE BOK I MALO REALNOSTI
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 27/5/2006, 15:45     +1   -1




QUOTE (Dinamo Zagreb @ 27/5/2006, 16:32)
QUOTE (unico grande amore! @ 27/5/2006, 15:40)
dobar dan!!! vidim bas ste se raspisali...... ok, ok ali neko jos mi nije odgovorio na neka pitanja... pa evo mozda zaboravio...
1.Gde vide na listi 20.000 posecenost..?
2.Koliko je bilo ljudi bilo tada kad je ova posecenost veca za 252%
3.Na koju pijaci ima vise dinamovih zastava BG ili Par.. ( necu vise da komentarisem oko zastave posto vidim ne mozes da se pomiris da je pala) ok.. misli sta hoces...
4. Kad ces da izbacis sliku sa partizanovom zastavu posto si rekao da ces da se slikas kad kupis...
i ne hvalim se sa zastavom na atalantinom temu vec na bbb je pokazujem tebi da je vidis za posednji put .. i osim na nasem forumu nije izbacena na drugi do sad mislim da ovde pricamo o nama i vama ne interesuje me sta ste nekome ukrali to objasnuj njima mene ne interesuje to ....

i ovo sam zaboravio gde vidis onog lika sto se bije na drugoj slici u prvoj ekipi... po tvome ako ga nema na slici nije u prvoj ekipi.. hehehe...

za 20 000 sam se zajebavao ali ocu rec da nas ima za razliku od vaseg juga sto zjapi prazan
tip sto udara vaseg moze bit i druga ekipa sto je jos gore po vas ako je u beogradu :rolleyes: ima slike ovih pa je taj sto udara u busu na BBB linku
daj ovaj sa pariza je humor svega ti :D pa sa koje tekme je pala ta zastava da nije dinamo-hajduk odigrane u lyonu :huh: zastava pala? :lol: :lol:
poglej si tu zastavicu i poglej si prave zastave na maximiru pa vidi jeli ova sa pijace ili su one ;)

svaka cast na videu i trganju reklama hahaha legende ste a MILICIJA i JNA vam to dozvoljava,nemoj vise stavljati ispada sve smjesnije,znas li da se to trganje reklama u zapadnoj evropi ne moze desiti jer policija odma nastupa ali ne i komunisticka milicija ;)
AJDE BOK I MALO REALNOSTI

Da super sto se na snimku i vidi da ne dejstvuje, po vama nije mogla ni da dejstvuje jer tada i niste isli na gostovanja a i kad ste dolazli u bg to je bilo u jako smesnom broju tako da niste ni mogli nesto ozbiljnije da napravite.
Rekao sam svaka cast sto ste dosli do bgd ali ste bili cuvani kao beli medvedi i ovi je uspeh sto smo uopste dosli do vas i izbacili vas iz hale.Ali ti naglasavam da smo mi takvu akciju imali dve godine pre vas.Tada niko nije nasao za shodno ni da verbalno napadne grobare a kamoli nesto vise od toga.Ipak je to sramota.A i sad je pitanje sta bi bilo da su ovi vasi kerovi dozvolili da 150 ljudi udje u halu.Ali nisu.Ipak neki nasi su se dokopali hale pa je bilo komicno dizanje tri prsta u "zrak" sa zapisnickog stola itd.....Evo ti nekih slika da vidis da su i nasi pesnicili po vasoj hali.....

image

image

image
 
Top
Dinamo Zagreb
view post Posted on 27/5/2006, 16:27     +1   -1




sta je taj jedan ucinio vidis da ga covjek prima za gusu i baca napolje ,pa daj recimi ja dodjem sad u beges u dinamovom dresu na tekmu i policija me izbaci jel to neko herojstvo il na cibonu vi dosli a murja vas cuva vi sa kapama ferrari:D.BBB nisu sili uopce na cibonu niti ne idu..a vidi naseg gore kako udara vaseg grobara pa ni policija ga ne moze zaustaviti a ovaj vas obukao dres i nista vise.pokazao se pred 10.000 ljudi odjednom jeli tako?dok smo mi citavu tekmu stajali na metar od vas ;) usred begesa pred 8.000 vasih BBB udara grobara...eto isto vi nemozete nista protiv policije tada,a sta cemo mi u zg protiv vas koji lomite jadne reklame,a jos nismo blizu metar do vase tribine,zar je to herojstvo lomiti reklame?maximir ima jedini reklame blizu gostujucih navijaca pa su ih mogli lomiti i navijaci svih grupa a da milicija ne mrdne prstom kao sto je uvijek bilo a jesi to vidio gdje mozda u engleskoj ,ili njemackoj?

e vidis dobro kazes bili cuvani uvjek u bg znaci da nismo mogli niti reklame lomiti kao sto je vam jugomilicija dozoljavala po zagrebu jelda eh taj komunizam
a vidis sad sta su sad BBB kad nema yugomilicije i kad neide svaka titula zvezdi
sine svaka cast starim grobarima al sad su BBB organiziraniji i jaci nego ikada
za bergamo i milano kazem jer kazete da smo bili losi i to,a gdje ste vi u evropi ostavili pecat osim bugarske i rumunjske
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 27/5/2006, 16:59     +1   -1




QUOTE (Dinamo Zagreb @ 27/5/2006, 17:27)
sta je taj jedan ucinio vidis da ga covjek prima za gusu i baca napolje ,pa daj recimi ja dodjem sad u beges u dinamovom dresu na tekmu i policija me izbaci jel to neko herojstvo il na cibonu vi dosli a murja vas cuva vi sa kapama ferrari:D.BBB nisu sili uopce na cibonu niti ne idu..a vidi naseg gore kako udara vaseg grobara pa ni policija ga ne moze zaustaviti a ovaj vas obukao dres i nista vise.pokazao se pred 10.000 ljudi odjednom jeli tako?dok smo mi citavu tekmu stajali na metar od vas ;) usred begesa pred 8.000 vasih BBB udara grobara...eto isto vi nemozete nista protiv policije tada,a sta cemo mi u zg protiv vas koji lomite jadne reklame,a jos nismo blizu metar do vase tribine,zar je to herojstvo lomiti reklame?maximir ima jedini reklame blizu gostujucih navijaca pa su ih mogli lomiti i navijaci svih grupa a da milicija ne mrdne prstom kao sto je uvijek bilo a jesi to vidio gdje mozda u engleskoj ,ili njemackoj?

e vidis dobro kazes bili cuvani uvjek u bg znaci da nismo mogli niti reklame lomiti kao sto je vam jugomilicija dozoljavala po zagrebu jelda eh taj komunizam
a vidis sad sta su sad BBB kad nema yugomilicije i kad neide svaka titula zvezdi
sine svaka cast starim grobarima al sad su BBB organiziraniji i jaci nego ikada
za bergamo i milano kazem jer kazete da smo bili losi i to,a gdje ste vi u evropi ostavili pecat osim bugarske i rumunjske

Izneo sam ti argumente i niste bili na metar nego na 30 metara i cuvani kao beli medvedi i procitaj jos jednom svoj post pa ces sam da vidis gomilu nelogicnosti iz kojih se vidi tvoj kompleks tako da nemam o cemu da pricam.Pogotovo ovo sto bbb ne ide na cibonu pa kao da je bitno dal ide ili ne kad vam dodju grobari u zg onda nije bitno koji je povod.
nema potrebe da polemisme vise jer je to sa tobom ne moguce.
pozzzzz

Edited by Stoka 42 - 28/5/2006, 14:15
 
Top
unico grande amore!
view post Posted on 28/5/2006, 12:01     +1   -1




Tacno ovde je vise THE END posto mali ne zna sta pise vise, a ne znam i ja koji kurac objasnjavam nemu stvari... vidis da za sve ima izgovor... :)

a stoko izvini iz koje grupe si ti???
 
Top
Stoka 42
view post Posted on 28/5/2006, 13:13     +1   -1




Iz grupe crazy motherfuckers, a ti?
 
Top
croato
view post Posted on 29/5/2006, 09:03     +1   -1




ala si sad ocete dokazat nesto a to nemoze nikako, nakon onoga u svicarskoj ja san stvarno sta cijenit bojse, mislin uvik su brijali na neki huliganizam. cak su prvi uletili tamo na teren pa popusili, vidi se na snimkama da par nasih, odnosno purgera lezi id a ih se gazi a par grobara je dobilo al opet ne toliko....ipak ja bi uvik sta na stranu purgera ma koliko mi se gadili kada bi bilo nesto ekipno,al toga nece biti pa nista.isto tako ako postoje neka prijateljstva, izmnedu srba i hrvata, pa makar ka navijaci da su neprijatelji prije bi sta branit prijatelja nego sad nekoga jer je moje nacije....seres naciju i te spike ako s njim nemas nista drgo osm toga a i to nas ne sprecava da se na nasim utakmicama po hrvatskoj opet gazimo, nema tu logike nikakve.....
ps. dinamo zagrebg nisan mislija na taj grafit, nego nesto drugo ocito nisi svatija
 
Top
Dinamo Zagreb
view post Posted on 29/5/2006, 14:47     +1   -1




QUOTE (unico grande amore! @ 28/5/2006, 13:01)
Tacno ovde je vise THE END posto mali ne zna sta pise vise, a ne znam i ja koji kurac objasnjavam nemu stvari... vidis da za sve ima izgovor... :)

a stoko izvini iz koje grupe si ti???

reci cu ti jedno da mi mozes brisati cipele samo to ;)
posto si mladji a vidim i glup..isto vidim da nisi krocio is svog sela pa neznas da lomljenje reklama nije huliganizam nego preseravanje,malo citaj postove bolje ,kao sto sam rekao reklame lomiti moze svako veliki huligani,jel vidis da englezi lome reklame kad igra chelsea-wigan,nisu takvi zaostali balkanci ko vi. slikali se sa zastavicom pred ajfel tornjem jebote ako si ti decko normalan...upitaj se sam?oces da ti ja sad stavim sliku gdje se slikam sa zastavom partizana moze.ajde odrasti i ne pisi gluposti

QUOTE (croato @ 29/5/2006, 10:03)
ala si sad ocete dokazat nesto a to nemoze nikako, nakon onoga u svicarskoj ja san stvarno sta cijenit bojse, mislin uvik su brijali na neki huliganizam. cak su prvi uletili tamo na teren pa popusili, vidi se na snimkama da par nasih, odnosno purgera lezi id a ih se gazi a par grobara je dobilo al opet ne toliko....ipak ja bi uvik sta na stranu purgera ma koliko mi se gadili kada bi bilo nesto ekipno,al toga nece biti pa nista.isto tako ako postoje neka prijateljstva, izmnedu srba i hrvata, pa makar ka navijaci da su neprijatelji prije bi sta branit prijatelja nego sad nekoga jer je moje nacije....seres naciju i te spike ako s njim nemas nista drgo osm toga a i to nas ne sprecava da se na nasim utakmicama po hrvatskoj opet gazimo, nema tu logike nikakve.....
ps. dinamo zagrebg nisan mislija na taj grafit, nego nesto drugo ocito nisi svatija

takve su ti oni picke srbi
nikad ama nikad nece priznati
samo uvelicavaju nesto,lazu etc
ja nisam rekao da nasi gastosi nisu dobili po svici jel
ali oni ga seru o nekoj prvoj ekipi a kad mu ja velim ovo ti je prva ekipa u beogradu sto ih udara usred pionira onda sute ;) nece mi dati direktan odgovor,da je svica prva ekipa i postavim mu pitanje crno na bijelo usporedi slike pa mi reci ko je prva ekipa ja ne vidim nikog sa PARTIZAN-ZAGREB kao na dinamo-partizan..mislim stvarno daj te slike da vidim da pise ono je prva ekipa u svici,kao sto se vidi i kazem da je prva ekipa usred pionira
ali dobro jbg mi ubijeni na neutralnom u svici a oni usred begesa :D i njih 8,000 gleda dok nasi 50 navijaju i mlate njihove
nisam te kuzio za onaj trans bbb uz ajduk sta se mislilo reci?
 
Top
AG 98
view post Posted on 29/5/2006, 16:16     +1   -1




sono certo che i tuoi discorso e interessante ma non si capisce la tua lingua.

questo non e un forum croato quindi prego parla in italiano oppure al minimo in inglese.

grasie :)
 
Top
Dinamo Zagreb
view post Posted on 29/5/2006, 16:31     +1   -1




QUOTE (AG 98 @ 29/5/2006, 17:16)
sono certo che i tuoi discorso e interessante ma non si capisce la tua lingua.

questo non e un forum croato quindi prego parla in italiano oppure al minimo in inglese.

grasie :)

ti do ragione ag ;) ma qualcuni qui ancora questo nn capiscono
 
Top
croato
view post Posted on 29/5/2006, 17:28     +1   -1




questo e estero, noi parliamo estero, parliamo croato....

dinamo zagreb svade sa srbima ni vode nigdi, kao ni vama sa sanma uvik cemo biti kontra, ja ne radi nacionalnosti te koja nas dili vec radi djela koja su pocinjena i koja imaju posljedice.opet uvik triba gledat prvo na ljude kakvi su ne naciju.

a ti bbb, mos volit tu danasnju organizaciju i sve to ali nikad ne zaboravi koja je torca, kakva je bila, da nam je pristuo totalno drugaciji od vaseg sta vama se cini odma i losiji, povijest kakvu mi imamo vi nikad ni stvorit necete.nije da ti serem nego je cinjenica, a i onaj transparent je mali dio svega toga...zalosno je sta danas zagreb je posta centralisticko misto ka sta je bija beograd kontra kojeg ste toliko bili....a sve to prolazi kraj nas....
 
Top
63 replies since 11/3/2006, 01:51   3760 views
  Share